Cold Snap nastupa na Urban Festu Osijek 2014.

Cold Snapu će ovo biti prvi nastup na UFO bini, a nastupit će u četvrtak, 19. lipnja, dana koji ima dva headlinera. Osim Cold Snapa, isti dan nastupa i već potvrđena Gužva u 16-ercu.
Cold Snap je nu metal bend iz Varaždina koji postoji već deset godina, a iza sebe imaju tri službena albuma i jedan demo album. Također bend je bio na nekoliko europskih turneja, a spotovi im se nalaze na najpoznatijem Youtube kanalu za bendove žešćeg prizvuka, Blank TV.
Do sada im je najveći koncertni uspjeh nastup na najvećem svjetskom metal festivalu Wacken Live, 2012. godine.
Ono čime Cold Snap imponira je nevjerojatna energija na bini, krenuvši od frontmana Jana, koji tijekom cijelog nastupa nema ni trenutka neaktivnosti, preko ostatka benda, koji svojim imidžem te nastupom jednostavno prezentira kombinaciju profesionalnosti i iskrenosti ovog benda i onoga što rade. I da imamo duplo veće pozornicu, sigurno smo da bi dečki iz Cold Snapa iskoristili njen svaki centimetar.
Podsjećamo ulaz na ovogodišnji UFO festival ponovno je slobodan za sve posjetitelje i to sva četiri dana festivala,
Imate više informacija o ovoj temi, želite li komentirati, napisati reakciju ili želite prijaviti pogrešku u tekstu?