SPORT

HUS Osijek uspješan na 22. prvenstvu Hrvatske u tajlandskom boksu

Članovi MUAYTHAI kluba HUS Osijek su na prvenstvu Hrvatske osvojili su 12 zlata, 8 srebra i 5 bronci

Objavljeno 20.03.2023
    Matija Ivanković

U Zagrebu je održano 22. prvenstvo Hrvatske u tajlandskom boksu. Prvenstvo se održalo u kategorijama mlađih juniora -MJ, juniora- J, mlađih seniora – MS i seniora -S, a nastupilo je oko 150 boraca.

Članovi MUAYTHAI kluba HUS Osijek osvojili su 12 ZLATA, 8 SREBRA i 5 BRONCI.

Borce su vodili treneri Zvonko Borbaš, Alen Borbaš, Ivica Haramija, Stjepan Paska i Darko Kolar. Član sudačke ekipe bio je Alfred Predrijevac.

Dorijan Degen MS-81kg

Imate više informacija o ovoj temi, želite li komentirati, napisati reakciju ili želite prijaviti pogrešku u tekstu?

VEZANE VIJESTI

Hrvatski savez tajlandskog boksa predstavljalo je 8 boraca iz osječkog HUS-a, koji su ostvarili i zapažene rezultate te osvojili 3 zlata, 4 srebra i 1 broncu

Osječki HUS ostvario zapažene rezultate na Europskom kupu u tajlandskom boksu

Kristalna dvorana u Zrenjaninu ( Srbija) bila je domaćin Europskog kupa u TAJLANDSKOM BOKSU na kojem je nastupilo oko 100 Više…

VIŠE IZ KATEGORIJE

PK Osijek je osvojio ukupno 28 medalja, od toga 24 pojedinačnih (13 zlatnih, 8 srebrnih, 3 brončane) te 3 zlatne i srebrna štafetna medalja