Marija Dobrošević (PK Osijek Žito) osvojila srebro!

HPS Grand Prix „Zlatni Orlando“

Objavljeno 11.04.2019
    Tamara Lemajić

U Dubrovniku je na međunarodnom plivačkom mitingu iz serije HPS Grand Prix natjecanja “Zlatni Orlando”  6. i 7. travnja 2019. godine nastupilo ukupno 140 natjecatelja iz 28 plivačkih klubova Hrvatske, BiH, Albanije, Crne Gore i Srbije.

Natjecanje se održalo u 50-metarskom bazenu u organizaciji PK Jug iz Dubrovnika.  Pravo nastupa imale su kategorije seniora, juniora i mlađih juniora.

PK Osijek Žito predstavljala je plivačica Marija Dobrošević koja je u apsolutnoj kategoriji osvojila srebro u disciplini 200m leptir (2:39,50), dok je na 100m leptir zazuzela  4. mjesto(1:06,74).

Imate više informacija o ovoj temi, želite li komentirati, napisati reakciju ili želite prijaviti pogrešku u tekstu?

VEZANE VIJESTI

Uspjesi plivača PK Osijek Žito s natjecanja u Rijeci (za starije) i Zagrebu (za najmlađe)

Ekipno prvenstvo Hrvatske u plivanju

Ekipno prvenstvo je održano na bazenu Kantrida (50m) u Rijeci. Najjače klupske momčadi su se nadmetale u svim olimpijskim disciplinama Više…

Za Plivački klub Osijek Žito nastupilo je ukupno 35 plivača i plivačica koji su osvojili 31 pojedinačnu medalju! :D

Bravooo plivači! Sjajni rezultati na Regionalnom prvenstvu

Prvenstvo Regije za kadete i mlađe se održalo u Sisku u 25 metarskom bazenu. Nastupili su predstavnici 13 klubova sa Više…

VIŠE IZ KATEGORIJE

"U mom djelovanju u NK Osijek boljitak Kluba je viši interes od moga stava", izjavio je Meštrović

Meštrović o Bočkaju

Sljedeću utakmicu Brokeri igraju u Zagrebu 20. travnja protiv KK Hermes

Košarkaši Vrijednosnica Osijek u 21. kolu HT Premier lige pobjedili KK Alkar iz Sinja

"Svima, pa tako i Bočkaju, Skenderu i meni, cilj treba biti isti: što uspješniji NK Osijek..."