POLITIKA

Nakon skoro pet mjeseci šutnje gradonačelnik Ivan Vrkić obratio se građanima

"U utorak ću konačno održati prvi sastanak nakon operacije sa svojim suradnicima - zamjenicima i pročelnicima. Nastavljamo gdje smo stali"

    Objavljeno 06.09.2019
    Ivona Amidžić

    Nakon skoro pet mjeseci šutnje, neaktivnosti na društvenim mrežama i političkom životu uslijed mukotrpne borbe za zdravlje, gradonačelnik Ivan Vrkić obratio se građanima i najavio sastanak sa svojim zamjenicima i pročelnicima.

    “Dragi prijatelji, hvala vam na dobrim željama i riječima potpore tijekom rehabilitacije. Osjećam se relativno dobro i, premda sam sve vrijeme bio upućen u gradske poslove i događaje, u utorak ću konačno održati prvi sastanak nakon operacije sa svojim suradnicima – zamjenicima i pročelnicima. Nastavljamo gdje smo stali, FB je opet aktivan. Sve vas srdačno pozdravljam”, napisao je gradonačelnik na svom Facebook profilu.

    Svi redom komentari ispod objave su pozitivni, građani gradonačelniku Vrkiću žele svu sreću, najviše zdravlja i dobrodošlicu natrag u politički život grada Osijeka.

    Dragi prijatelji, hvala vam na dobrim željama i riječima potpore tijekom rehabilitacije. Osjećam se relativno dobro i,…

    Objavljuje Ivan VrkićČetvrtak, 5. rujna 2019.

    foto: facebook (screenshot – Ivan Vrkić)

    Imate više informacija o ovoj temi, želite li komentirati, napisati reakciju ili želite prijaviti pogrešku u tekstu?

    VEZANE VIJESTI

    Lokalni izbori su gotovi za grad Osijek i Osječko-baranjsku županiju (župana i županijsku skupštinu), a kako ste vi glasali, pogledajte...

    HDZ u Osijeku ostvario dominantnu pobjedu: Radić i Tramišak slavili već u prvom krugu

    Na lokalnim izborima u Osijeku i Osječko-baranjskoj županiji HDZ je ostvario uvjerljivu pobjedu već u prvom krugu. Aktualni gradonačelnik Osijeka Više…

    "Prema danas izrečenome, gradonačelnik nas je poslušao i vratio osnovni kriterij koji je i prije postojao - prednost pri upisu u vrtić dobit će djeca oba zaposlena roditelja!"

    SDP Osijek – Pritisak GO SDP-a na gradonačelnika urodio je plodom!

    GO SDP je reagirao na medijsku konferenciju gradonačelnika Ivana Radića koju je danas (22.5.2023.) održao na temu upisa u dječje Više…

    Problemi su otklonjeni zahvaljujući investiciji od 850.000 kuna - Radić: Osluškujemo inicijative i probleme naših sugrađana na terenu

    Gradonačelnik obišao Višnjevac – Ovo su najveća ulaganja u Višnjevac u posljednjem desetljeću

    Gradonačelnik Ivan Radić zajedno sa suradnicima obišao je u ponedjeljak obnovljenu Ulicu Ivana Filipovića i kanal Petruš u Višnjevcu. Riječ Više…

    VIŠE IZ KATEGORIJE

    Županija ulaže u sportsku infrastrukturu, vrtiće i poduzetništvo uz snažan fokus na demografiju i kvalitetu života stanovnika

    Održana koordinacija gradonačelnika i načelnika OBŽ – u fokusu izgradnja sportske infrastrukture i dječjih vrtića

    Gradonačelnik Radić naglasio je kako Grad Osijek i Udruga Pobjede ostvaruju izvrsnu suradnju te kontinuirano ulažu u razvoj i unaprjeđenje rada osječkog azila

    Gradonačelnik Radić na „Povratku otpisanih“: Gotovo milijun eura ulaganja u osječki azil, nastavlja se razvoj i proširenje skloništa

    Gradonačelnik Ivan Radić izjavio je kako je riječ o nastavku politike vraćanja komunalnih djelatnosti pod upravljanje grada i gradskih poduzeća, započete nakon preuzimanja gradske uprave 2021. godine

    Dimnjačarske usluge u Osijeku nakon dugogodišnje koncesije preuzima gradska tvrtka Unikom