Osijek Kelme pred punim tribinama protiv prvaka Nacionala traži nove bodove

Dobra atmosfera u osječkom futsal prvoligašu i oko njega te vrlo atraktivan protivnik izazvali su ogroman interes osječke publike za ovaj sportski spektakl.
Nakon što je prošli tjedan tijesno poražen u Solinu, nakon vrlo hrabro odigrane utakmice, Osijek Kelme će se za nove bodove boriti s Nacionalom. Aktualni prvak Hrvatske i sudionik futsal inačice Lige prvaka bit će veliki izazov za igrače Marina Smoje.
U travnju ove godine osječka je momčad pobijedila Nacional rezultatom 2:0, što je znak da pozitivan rezultat svakako ostvariv. Optimizam budi i činjenica da će se Osijek Kelme Nacionalu suprotstaviti u trenutno najjačem mogućem sastavu (nedostajat će samo Goran Dakić koji je ozlijeđen na dulje vrijeme). Da ambicije kluba sve više rastu pokazao je i trenutno najbolji strijelac lige Dražen Čavar, koji se odrekao nogometnih travnjaka kako bi se u potpunosti mogao posvetiti futsalu i Osijek Kelmeu.
Raspoloženje u klubu opisao je Krešimir Lešić, koji je u prošlom kolu u Solinu zabio izvrstan gol – Nakon odigranih šest kola atmosfera u svlačionici je odlična, svi treniramo maksimalno i živimo za play off koji nam je ove sezone cilj, a vjerujem da će biti i ostvaren.
Lešić je dao i svoje viđenje utakmice s Nacionalom – Za utakmicu koja se igra u subotu u 20:30 smo svi spremni i s nestrpljenjem čekamo da pred punim Zrinjevcem u Osijeku osvojimo nova tri boda.
Pune tribine uvelike će pomoći igračima u ostvarenju pozitivnog rezultata, te se pozivaju svi simpatizeri kluba da ga podrže i na ovoj utakmici.
Na tribini će svakako biti vjerne navijačice Osijek Kelmea, rukometašice iz ŽRK Osijek, te igrači NK Osijeka. Svoj dolazak na utakmicu je najavila i Kohorta koja će zasigurno atmosferu u dvorani dovesti do usijanja.
Za gledatelje je i na ovoj utakmici pripremljen niz dodatnih sadržaja
Za dobru glazbu bit će zadužen klupski DJ, utakmici će ponovno prethoditi light show i predstavljanje igrača, a u poluvremenu će uslijediti i spektakularni plesni show. Točku trbušnog plesa će izvesti plesna skupina Osceo Dalal.
ajsretniji gledatelji u tomboli će moći osvojiti zanimljive nagrade: vino iz vinarije Josić, pizze iz pizzerije Oliva te ulaznice za Gradske bazene.
Da grla navijača budu ”podmazana” za navijanje pobrinut će se atraktivne hostese koje će navijače na sjevernoj tribini nuditi pivom i sokom po vrlo povoljnih cijenama.
Važne napomene za gledatelje
Zbog velikog interesa za utakmicu, po prvi puta u povijesti kluba ulaznice će se moći kupiti u pretprodaji u cafe baru Time out (koji se nalazi na južnoj strani Zrinjevca). Ulaznice će tamo biti dostupne od petka do otvorenja ulaza, nakon čega će ulaznice biti dostupne na ulazu u dvoranu.
Cijena ulaznice za sjevernu tribinu iznosi 10 kuna, a za južnu tribinu 5 kuna. Za žene, djecu i vlasnike godišnjih ulaznica kluba ulaz je besplatan.
Ulazi u dvoranu će biti otvoreni već od 19:40 kako bi gledatelji mogli na vrijeme ući u dvoranu. Gledatelji se mole da dođu ranije kako se ne bi stvorila gužva neposredno prije utakmice te kako bi svi mogli neometano uživati u utakmici.
Imate više informacija o ovoj temi, želite li komentirati, napisati reakciju ili želite prijaviti pogrešku u tekstu?