Arhiva

Osječki Judo i taekwondo klubovi donijeli 10 medalja sa zadnjih natjecanja

Objavljeno 12.05.2015
    OsijekNews redakcija

Vikend iza nas za osječki sport protekao je u znaku natjecanja u taekwondou i judu, na kojima su osječki klubovi ponovno ostvarili hvale vrijedne rezultate.

Na međunarodnom taekwondo turniru u zagrebačkom Podsusedu nastupila su 582 natjecatelja u borbama te 120 u formama. Za Taekwondo klub Osijek nastupilo je pet članova, od kojih je troje osvojilo medalju. Srebro su osvojili Filip Zahirović i Petra Štrbik u kategorijama mlađih kadeta do 33 kg, odnosno juniorki preko 68 kg. Brončanu medalju osvojila je Hana Marković u kategoriji juniorki do 52 kg.

Na međunarodnom judo turniru u Zagrebu nastupila su 332 natjecatelja iz 33 kluba. Za Judo klub Osijek nastupilo je šest članova, osvojivši ukupno sedam medalja. Mladi Luka Katić osvojio je dvije zlatne medalje u kategorijama U-10 i U-12 dječaka do 34 kg, te je proglašen i najboljim natjecateljem turnira. Dvije zlatne medalje osvojila je Tisa Česko u kategorijama djevočica do 12 i 14 godina do 44 kg. Jednu zlatnu medalju osvojila je i Nika Katić, a druga mjesta ostvarili su Gabriel i Ana Nikšić.

Imate više informacija o ovoj temi, želite li komentirati, napisati reakciju ili želite prijaviti pogrešku u tekstu?

VEZANE VIJESTI

Judo klub Osijek na međunarodnom turniru osvojio osam medalja

Predstavnici Judo kluba Osijek prošle subote ostvarili su hvale vrijedan rezultat na međunarodnom turniru „Trofej Pančeva“ u Pančevu. U natjecanju Više…

VIŠE IZ KATEGORIJE

Na memorijalnom turniru u Rijeci, Katia je osvojila sve što se može osvojiti!

Karate – Katia Šegavčić zlatna u Rijeci

Sedam hrvatskih gradova točno u podne okupit će tisuće ljudi u Osijeku, Zagrebu, Čakovcu, Rijeci, Zadru, Splitu i Dubrovniku točno u podne s nekih od svojih najatraktivnijih lokacija krenut će u lov na novi svjetski rekord u Najdužoj ljudskoj špagi na svijetu

[FOTO] Srbić, Ude i Benović u subotu napadaju svjetski rekord u Najdužoj špagi na svijetu

Prijava je otvorena za filmsku publiku i za one koji će to tek postati. Za tajnog je gledatelja najbitnije da se voli igrati, promišljati, analizirati, dijeliti svoje mišljenje i da želi doprinijeti reviji hrvatskog kratkog filma u Osijeku