Otvoreno Gradsko klizalište

Ova sezona klizanja bit će posljednja na ovoj lokaciji, jer se zbog radova na proširenja Sokolskog doma, koji bi trebali početi na proljeće, klizalište više neće moći uklopiti na toj lokaciji u ovakvom obliku. Još uvijek nije definirano koja će to biti lokacija.
Cijena pojedinačne karte iznosi će 10 kuna, a kupovinom karneta karata posjetitelji će moći nešto i uštedjeti. Karnet od 10 karata stoji 70 kuna od 30 karata 180 kuna.
Najam klizaljki stoji 10 kuna a oštrenje 20 kuna. Klizalište će biti otvoreno svaki dan od 12 i 30 do 21 i 30 sati.
Klizanje je u ponedjeljak, na dan otvorenja, bilo besplatno za sve a sezona klizanja trebala bi potrajati do kraja veljače. Prvi su led na Gradskom klizalištu u ponedjeljak isprobali osječki mališani vrtićke dobi.
Imate više informacija o ovoj temi, želite li komentirati, napisati reakciju ili želite prijaviti pogrešku u tekstu?