GOSPODARSTVO

POSAO – BMW Tomić & Co u Osijeku zapošljava automehaničara

Svaki tjedan vas informiramo o novim poslovima u gradu Osijeku i okolici, a ovom prilikom izdvajamo ovu poslovnu ponudu iz predstavništva BMW-a u Osijeku

    Objavljeno 12.07.2021
    Petar Tauković

    Pandemija Covid bolesti jenjava, gospodarstvo se vraća u normalu, a time i poslovni izazovi naših gospodarstvenika. Svaki tjedan vas informiramo o novim poslovima u gradu Osijeku i okolici, a ovom prilikom izdvajamo ovu poslovnu ponudu iz predstavništva BMW-a u Osijeku. U nastavku je oglas za posao automehaničara u BMW Tomić & Co Osijek.

    Kategorija: Instalacije, održavanje i popravci, Proizvodnja i zanatske usluge
    Mjesto obavljanja posla: Osijek, Hrvatska
    Županija: Osječko-baranjska
    Rok prijave: 30.09.2021.

    Poslodavac: Tomić & Co d.o.o.

    Web: www.tomic.hrwww.bmw.hr

    Naziv radnog mjesta: Automehaničar (m/ž) – 1 izvršitelj

    Tomić & Co. d.o.o., generalni zastupnik za BMW i MINI vozila za Republiku Hrvatsku raspisuje natječaj za radno mjesto Automehaničar (m/ž) u Osijeku (1 izvršitelj).

    Opis posla:

    • Automehaničar je odgovoran je za kvalitetno i odgovorno obavljanje poslova popravaka BMW automobila uz primjenu standarda marke BMW.

    Uvjeti:

    • najmanje 3 godine iskustva na istim/sličnim poslovima
    • poznavanje njemačkog i/ili engleskog jezika u govoru i pismu
    • vozačku dozvolu B kategorije
    • poznavanje rada na računalu
    • samostalnost, odgovornost i stručnost u obavljanju zadataka

    Molbe za posao i životopise potrebno je poslati e-mailom na adresu: [email protected] s naznakom „za natječaj – Automehaničar“.

    Prijave će biti razmotrene u potpunoj diskreciji, a bit će kontaktirani samo uže odabrani kandidati koji ispunjavaju sve navedene uvjete.

    Imate više informacija o ovoj temi, želite li komentirati, napisati reakciju ili želite prijaviti pogrešku u tekstu?

    VEZANE VIJESTI

    Najtraženiji BMW model u Hrvatskoj s ADVANTAGE+ bogatim paketom opreme i pet godina besplatnog održavanja omogućen je za već od 286.000 kuna

    Bez čekanja do novog BMW-a serije 3: u svim poslovnicama dostupan je za isporuku odmah

    Iz tvrtke Tomić & Co., generalnog zastupnika za BMW i MINI modele, na vrijeme su se pobrinuli da ovog ljeta Više…

    U osječkoj Tomić & Co. poslovnici iskoristite odlične uvjete za kupnju modela Serije 3, Serije 1 i BMW-a X1 koji dolaze s bogatim paketom opreme

    Izvrsna prilika za kupnju najpopularnijih BMW modela

    Prilika koju ste čekali sada je tu da je iskoristite! U osječkoj Tomić & Co. poslovnici u ovom trenutku najpopularniji Više…

    VIŠE IZ KATEGORIJE

    Nakon zagrebačkog i splitskog meetupa, na red je ponovno došao i osječki - mjesto odakle je The Geek Gathering nastao prije 11 godina.

    [NAJAVA] The Geek Gathering Meetup se vraća u Osijek

    Ali zato nosi najbolje popuste u svibnju, portastična srijeda ovaj mjesec održat će se u srijedu 8. svibnja

    Portanova – Portastična srijeda ovaj mjesec kasni

    Rekonstrukcija i izgradnja vodoopskrbne mreže i sustava odvodnje u Gundulićevoj ulici u Osijeku - od Ulice Stjepana Radića do Vukovarske ulice te dio Vukovarske ulice i Ulice kardinala A. Stepinca

    Potpuno se za promet zatvara dio Gundulićeve ulice