SPORT

Robert Seligman zagrijao sve uzraste na Vježbanju na otvorenom

Vježabenje na otvorenom najava je 10. izdanja Svjetskog kupa u gimnastici Osijek

Objavljeno 28.04.2018
Nikolina Ćosić

Svi koji su se danas prijepodne našli u osječkom Drvenparku, mogli su sudjelovati u Vježbanju na otvorenome koje je predvodio gimnastičar Robert Seligman. Osim vježbača svih uzrasta u osnovama gimnastičke rekracije sudjelovala je i maskota DOBRO World Cupa, kuna Gymi, ali i najmlađi članovi Škole nogometa NK Osijeka.

Robert Seligman je bio oduševljen atmosferom te je rekao kako ga raduje vidjeti mnoštvo djece na ovakvim događajima i kako je ponosan što u klubu imaju jako puno članova, od one najmlađe dobi pa do umirovljeničkih grupa. Naglasio je i kako je posebnost gimnastike ta da se svi mogu njome baviti te kako je to je najbolja baza za daljnje bavljenje sportom, a događaji kao ovaj današnji su prvi korak prema zdravom i aktivnom životu.

Inače, Vježbanje na otvorenom jedan je od nekoliko događanja kojima će se najaviti održavanje 10. izdanja Svjetskog kupa u gimnastici Osijek. U dvorani Gradski vrt tijekom finalnih dana (26. i 27. svibnja) posjetitelje će moći uživati u najatraktivnijem izdanju Svjetskog kupa do sada koji će, nadamo se, biti obilježen odličnim nastupima hrvatske reprezentacije.

 

 

Imate više informacija o ovoj temi, želite li komentirati, napisati reakciju ili želite prijaviti pogrešku u tekstu?

VEZANE VIJESTI

U zagrebačkoj će Areni nastupiti ukupno 670 sportaša iz 44 zemlje, čime će to biti najveće Europsko prvenstvo u gimnastici u povijesti, a Christina ističe: Voljela bih da sam i sama kao dijete imala priliku uživo gledati jedno ovakvo veliko natjecanje

Christina Zwicker: Vjerujem da će mnogi u Areni Zagreb ostati impresionirani onime što ljudsko tijelo može napraviti  

Mlada hrvatska gimnastičarka Christina Zwicker u rujnu će proslaviti svoj 24. rođendan. Točno mjesec dana ranije, njezin rodni Zagreb bit Više…

U zagrebačkoj Areni okupit će se 670 sportaša iz 44 zemlje, a natjecanje donosi spoj vrhunskog sporta, zabave i sadržaja za sve generacije te pruža priliku cijeloj obitelji da iz prve ruke doživi atmosferu najvećeg gimnastičkog natjecanja u Hrvatskoj 

Čak 670 sportaša, tisuće navijača i nezaboravna atmosfera: Zagreb sprema veliki spektakl

Još su manje od dva mjeseca preostala do gimnastičkog spektakla kakav Zagreb i Hrvatska još nisu vidjeli. Naša je zemlja Više…

U Zagreb stiže čak 670 gimnastičarki i gimnastičara iz 44 zemlje, a ukupno očekujemo gotovo 2.000 akreditiranih osoba – uključujući sportaše, trenere, suce, medicinsko i prateće osoblje, službene osobe, članove organizacijskog odbora i volontere

Europsko prvenstvo u gimnastici u Zagrebu bit će najveće u povijesti – prijavljeno čak 670 sportaša iz 44 zemlje

Europsko prvenstvo u muškoj i ženskoj sportskoj gimnastici, koje će se u kolovozu održati u Zagrebu, bit će najveće u Više…

VIŠE IZ KATEGORIJE

Ponovno dvodnevni košarkaški spektakl na Trgu Ante Starčevića u Osijeku

U Osijeku se 26. i 27. lipnja održava sedmi turnir CRO 3×3 Toura 2026

Naši su natjecatelji osvojili dvije medalje i to obje u bacanju kladiva

Paula Šljivac juniorska prvakinja Hrvatske, bronca za Marka Adamovića

Organizatori iz Udruge “Zdravo trčanje” i Općine Čepin žele potaknuti zdrav način života i aktivno sudjelovanje zajednice

1. Čepinska petica – Premijerna utrka u Čepinu okuplja rekreativce i trkače svih razina