ŽIVOT

Smoke Mardeljano dolazi u Osijek — Koturaljke x Revolution u Clubu Epic

Osječka udruga Koturaljke i Valpovačka udruga Revolution udružuju snage i 13. prosinca 2025. donose koncert koji će obilježiti kraj godine

Objavljeno 13.11.2025
Matija Ivanković

Osječka udruga Koturaljke i Valpovačka udruga Revolution udružuju snage i 13. prosinca 2025. donose koncert koji će obilježiti kraj godine. Na glavnu pozornicu dolazi Smoke Mardeljano, jedan od najcjenjenijih repera regije, poznat po svom autentičnom pristupu, oštrim tekstovima i iskrenom odnosu prema publici. Njegov sirovi stil i energični nastupi čine ga jednim od najprepoznatljivijih imena balkanske hip-hop scene, a osječka publika imat će priliku doživjeti ga uživo u klupskom okruženju.

Za warmup će se pobrinuti DJ VIXA, dok će predgrupe Tin Arburina i Manda uz goste otvoriti večer svojim autorskim nastupima i svježom energijom lokalne scene.

Nakon koncerta, program se nastavlja uz drum and bass afterparty koji počinje točno u ponoć. Za pult staju članovi osječkog i valpovačkog kolektiva Koturaljke/Revolution — Nobru, Ronin, Shizzla i Minimalist, koji su poznati po svojim prepoznatljivim setovima i spoju teških bas linija i pozitivne energije.

Događaj je namijenjen posjetiteljima 16+ uz pratnju punoljetne osobe, a koncept večeri je DC – Donesi Cugu. Dozvoljene su limenke i plastika, dok je staklo strogo zabranjeno, kao i unos alkohola od strane maloljetnika.

Ulaznice se mogu kupiti isključivo u pretprodaji u Caffeterija Novi Grad, na adresi Martina Divalta 52, Osijek po cijeni od 20€ do isteka zaliha.

Osijek tako još jednom postaje središte regionalne urbane glazbe, spajajući hip-hop i drum and bass scenu u jedinstvenom događaju koji će zasigurno privući publiku iz cijele Slavonije i šire.

Imate više informacija o ovoj temi, želite li komentirati, napisati reakciju ili želite prijaviti pogrešku u tekstu?

VIŠE IZ KATEGORIJE

Podučili su srednjoškolce kako se mogu neozlijeđeni izvući iz opasnih situacija i obraniti se od napadača

[FOTO] Na satu tjelesnog odgoja srednjoškolci učili samoobranu od pripadnika Jedinice specijalne i interventne policije Osijek

U Hrvatskoj godišnje od slučajnog utapanja umre oko 90 osoba, a utapanje je, nakon prometnih nesreća, drugi vodeći uzrok smrti kod djece u Hrvatskoj

Slučajni spasilac – radionica Crvenog križa za studente u sklopu projekta Sigurnost na vodi

Ovim projektom 20 ugostiteljskih objekata iz Osijeka, Baranje, Đakova i Našica postali su dio mreže nacionalnih nositelja standarda koji jamče autentičan doživljaj lokalne kuhinje i tradicijskih jela

Restorani Osječko-baranjske županije po prvi put uključeni u projekt „Okusi hrvatske tradicije“