SPORT

Šutalo dobio novi poziv za U-19

Ovih je dana ponovno dobio poziv za novo okupljanje i dvije prijateljske utakmice koje će ova nacionalna vrsta odigrati protiv odgovarajuće reprezentacije Srbije.

    Objavljeno 01.02.2019
    Antonela Verković

    Najmlađi prvotimac Boško Šutalo svojim zapaženim nastupima za Bijelo-plave uživa i status standardnog reprezentativca u selekciji U-19. Ovih je dana ponovno dobio poziv za novo okupljanje i dvije prijateljske utakmice koje će ova nacionalna vrsta, čiji je izbornik Ivan Gudelj, odigrati protiv odgovarajuće reprezentacije Srbije.

    Nastavak kvalifikacija u listopadu

    Domaćin oba susreta bit će Poreč, a igrat će se 12. i 14. veljače. Podsjećamo da su Šutalo i njegovi reprezentativni suigrači dosad igrali vrlo dobro u kvalifikacijama za odlazak na Europsko prvenstvo 2020. godine koje se nastavljaju u listopadu kada će im suparnici biti Mađarska, Gruzija i Kazahstan.

    FOTO: Pixabay

    Imate više informacija o ovoj temi, želite li komentirati, napisati reakciju ili želite prijaviti pogrešku u tekstu?

    VEZANE VIJESTI

    Ferenc Szakály i Vladimir Čohar napuštaju NK Osijek, a mjesto predsjednika Ferenca Szakályja preuzet će Alexandra Végh...

    Alexandra Végh je nova predsjednica Uprave NK Osijek

    Dogodile su se promjene u Nogometnom klubu Osijek. Objavljujemo priopćenje koje je poslala uprava kluba. “Predsjednik Upravnog odbora Nogometnog kluba Više…

    Ulazi na stadion bit će otvoreni dva sata prije početka utakmice, a policija će prije, za vrijeme i nakon utakmice audio i video snimati te fotografirati javno okupljanje i javna mjesta na stadionu te prilaznim pravcima

    Na stadionu Opus Arena u Osijeku u nedjelju se odigrava nogometna utakmica između NK Osijek i HNK Hajduk

    Na stadionu Opus Arena u Osijeku u nedjelju, 15. veljače 2026. godine, s početkom u 17.45 sati, odigrat će se Više…

    Nekadašnji kapetan Bijelo-plavih obvezao se na suradnju do kraja aktualne sezone, uz mogućnost produljenja nakon ljeta

    Borna Barišić ponovno u bijelo-plavom dresu

    Borna Barišić po treći je put u svojoj karijeri potpisao ugovor s NK Osijekom, potvrdili su iz kluba. Nekadašnji kapetan Više…

    VIŠE IZ KATEGORIJE

    Ženska ekipa osvojila ekipno zlato, muška srebro, uz niz pojedinačnih odličja u svim kategorijama

    Sjajan nastup juniora: klub AK Slavonija Žito osvojio 29 medalja na Prvenstvu Hrvatske u Zadru

    U zagrebačkoj Areni okupit će se 670 sportaša iz 44 zemlje, a natjecanje donosi spoj vrhunskog sporta, zabave i sadržaja za sve generacije te pruža priliku cijeloj obitelji da iz prve ruke doživi atmosferu najvećeg gimnastičkog natjecanja u Hrvatskoj 

    Čak 670 sportaša, tisuće navijača i nezaboravna atmosfera: Zagreb sprema veliki spektakl