Arhiva

U požaru izgorjela zgrada Eko-centra Zlatna Greda u Kopačkom ritu

    Objavljeno 15.01.2015
    OsijekNews redakcija

    U požaru koji je izbio jutros oko sedam sati izgorjela drvena zgrada Eko-centra Zlatna Greda u Kopačkom ritu.

    Požar su jutros primijetili radnici koji rade na obnovi zgrade i odmah alarmirali vatrogasce. Na dojavu je upućeno 40 vatrogasaca iz 10 vozila iz Osijeka, Bilja, Luga i Belog Manastira. No vatra se vrlo brzo proširila po drvenom krovištu pa su vatrogasci mogli samo spriječiti daljnje širenje požara i lokalizirati požar.

    Drvena zgrada iz 19. stoljeća, površine oko 400 metara četvornih, u potpunosti je uništena požarom koji se proširio s krova. Inače zgrada je obnovljena 2011. godine, sredstvima EU, tada je u obnovu uloženo 400 tisuća eura.

    Imate više informacija o ovoj temi, želite li komentirati, napisati reakciju ili želite prijaviti pogrešku u tekstu?

    VIŠE IZ KATEGORIJE

    Rukometna euforija vlada, a ususret današnjem polufinalnom susretu - danas od 17 do 18 sati dovedite mališane u Twister igraonicu na Twisti rukometni kviz!

    Rukometni kviz za mališane u Portanovi – Najbrži i najtočniji kvizaši osvajaju nagrade

    Portal posao.hr., nudi široku paletu poslovnih prilika. Pogledajte 10 pozicija koje su naglašene za vas ovog tjedna!

    Tražite posao, za vas imamo ponudu 10 novih slobodnih pozicija u OBŽ

    Krećite se i uživajte na storytelling turama koje organizira ReActor obrt za kulturu, turizam i promidžbu u suradnji s Udrugom Svjetlost Fenjera

    Cipelcugom po Osijeku – storytelling ture