ŽIVOT

Uhvaćen kradljivac novčanika

Maloljetnik je u prosincu prošle godine došao u dom 81-godišnjaka, gdje je iskoristio njegovu nepažnju

Objavljeno 04.01.2025
Darija Kovačić

Kriminalističkim istraživanjem policijskih službenika II. PP Osijek utvrđeno je postojanje osnovane sumnje da je maloljetnik u prosincu prošle godine počinio kazneno djelo teške krađe na osobito opasan ili osobito drzak način.

Maloljetnik je došao u dom 81-godišnjaka, gdje je iskoristio njegovu nepažnju te mu je iz džepa hlača ukrao novčanik s dokumentima i novcem, pričinivši mu štetu od oko 150 eura.

Protiv osumnjičenog slijedi odgovarajuća prijava nadležnom državnom odvjetništvu.

Imate više informacija o ovoj temi, želite li komentirati, napisati reakciju ili želite prijaviti pogrešku u tekstu?

VEZANE VIJESTI

34-godišnjak u srpnju i prosincu 2023. godine te siječnju, veljači i ožujku 2024. godine na području Osijeka počinio sedam krađa, tri računalne prijevare i jednu tešku krađu u pokušaju.

Uhvaćen još jedan višestruki kradljivac

Provedenim kriminalističkim istraživanjem policijskih službenika II. policijske postaje Osijek utvrđena je osnovana sumnja da je 34-godišnjak u srpnju i prosincu Više…

VIŠE IZ KATEGORIJE

Osim što ćete plešući dobro izgledati, osjećat ćete se odlično i ispuniti se pozitivnom energijom!

Plesni tečaj u Feniksu

Građani raspravljaju o smislu jednodnevnog bojkota: "Opet će im se napuniti blagajne" - Za pravi bojkot treba mijenjati životni stil!

“Ne kupujte ništa”: Poziv na bojkot trgovina preplavio društvene mreže

Protokol je izrađen s ciljem osiguravanja veće sigurnosti u školskim ustanovama, odnosno osnovnim školama, srednjim školama i učeničkim domovima

U Osječko-baranjskoj županiji održan sastanak na temu provedbe Protokola o kontroli ulaska i izlaska u školskim ustanovama