SPORT

Nije u pitanju uho, već nešto mnogo bizarnije...

Objavljeno 31.03.2019
    Ivona Amidžić

Boksački meč u Liverpoolu između dvojice Britanaca naglo je okončan nakon bizarnog obrata. Boksači u teškoj kategoriji, David Price i Kash Ali rastavljeni su nakon što je ustanovljeno da je Ali ugrizao suparnika, a nakon toga je i diskvalificiran.

Nakon snažnog udarca dvojica boksača ušla su u klinč, a onda i završili na podu ringa. Ali je pao na Pricea i dok su obojica ležala na podu vidjelo se kako je ugrizao Pricea iznad trbuha.

ugrizao_boksača2_31032019_nacionalniportal

Nedugo nakon toga Ali je i službeno diskvalificiran, a zbog okolnosti prijeti mu i suspenzija.

Ovaj bizarni obrat donio je pobjedu Priceu, koja je njegov broj pobjeda povećala na 24, a ova je borba ujedno i prvi poraz u Alijevih 16 borbi.

Price je nakon meča komentirao kako ga je Ali tražio revanš ali ga je Price odbio. “Ne želim dijeliti ring s takvom životinjom”, kratko je prokomentirao.

Imate više informacija o ovoj temi, želite li komentirati, napisati reakciju ili želite prijaviti pogrešku u tekstu?

VEZANE VIJESTI

Mladi boksač, član Boksačkog kluba Osijek, Luka Pratljačić osvojio je preksinoć zlato na Zagreb Grand Prix-u

Osječanin Luka Pratljačić osvojio je zlato na Zagreb Grand Prix-u

“Luka je prekidom u prvoj rundi prve minute tukao prekidom nedoraslog borca Dušana Kokanovića iz Srbije. Nakon prvih serija udaraca Više…

VIŠE IZ KATEGORIJE

Na natjecanju je  nastupilo oko 300 plivačica i plivača svih kategorija iz 13 plivačkih klubova Srbije, BiH i Hrvatske. PK Osijek je predstavljalo 44 natjecatelja/ica koji su odličnim plivanjem osvojili velik broj medalja

[FOTO] RK Osijek na 3. otvorenom prvenstvu Vukovarsko-srijemske županije u plivanju

Hrvatski savez tajlandskog boksa predstavljalo je 8 boraca iz osječkog HUS-a, koji su ostvarili i zapažene rezultate te osvojili 3 zlata, 4 srebra i 1 broncu

Osječki HUS ostvario zapažene rezultate na Europskom kupu u tajlandskom boksu

Na turniru je nastupilo 225 natjecatelja iz 24 kluba. Natjecanje se održalo u svim dobnim kategorijama u borbama i kicku (udaranje u vreću s elektronskim oklopom, što više udaraca u zadanom vremenu od 20 sekundi).

Taekwondo klub Osijek na Memorijalnom turniru Bljesak 1995.