SPORT

Zekić i Pilj o utakmici s Hajdukom

Zekić: ''Puno smo toga promašili''...

    Objavljeno 04.02.2019
    Antonela Verković

    Puno su Osječani očekivali od utakmice s Hajdukom,  nadajući se da će pobjedom nad Bijelima započeti drugi dio državnog prvenstva. To se, ipak, nije dogodilo jer su Bijelo-plavi nakon dužeg vremena iskazali neefikasnost u situacijama koje su „mirisale“ na pogodak.

    Raspoloženje Osječana nije moglo biti dobro uslijed poraza, a trener Zoran Zekić je na konferenciji za novinare istaknuo kako je njegova momčad dosta toga promašila, posebice u prvom poluvremenu. Splićani su jednu od svojih prigoda uspjeli iskoristiti, tako da su Bijelo-plavi ostali bez bodova – piše NK Osijek.

    Strijelac jedinog pogotka bio je Caktaš u 49. minuti, nakon čega se rezultat više nije mijenjao.

    Gostujući vratar Posavec bio je najistaknutiji pojedinac susreta, budući da je uspio sačuvati svoju mrežu, a Bijelo-plavi mogu žaliti za propuštenim prigodama. To je nakon derbija rekao i naš veznjak Marin Pilj, ističući kako je sve moglo biti drugačije da je domaćin prvi došao u vodstvo…

    ZEKIĆ O UTAKMICI

    Moramo se podići, prvenstvo ide dalje, moramo neke stvari promijeniti što prije i to je to – istaknuo je. Dodao je i kako su imali problem tako gdje ga, s ovakvim protivnikom, nisu smjeli imati.

    Dok je Pero mogao to trkački odrađivati i dok se mogao nametnuti to je bilo u redu, poslije toga su njihovi napadači često ulazili u centralu, mi to nismo preuzimali…  Najgore je, dodao je Zekić, to što brojne prilike nisu iskoristili.

    Ipak, trener je u svlačionici, kaže, rekao igračima kako ih ni za što ne krivi jer trenutno imaju veliki odljev kvalitete. Ja neću zbog toga kukati jer bi tako pljuvao po igračima koji su sad tu da razmišljam malo drugačije. Nadam se da ćemo se malo podići i dobiti određenu širinu.

    PILJ NAKON UTAKMICE

     

    FOTO: NK Osijek video (screenshot)

    Imate više informacija o ovoj temi, želite li komentirati, napisati reakciju ili želite prijaviti pogrešku u tekstu?

    VEZANE VIJESTI

    Utakmica je proglašena utakmicom visokog rizika te će policija poduzimati mjere i radnje iz svoje nadležnosti

    Finale SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa u Osijeku između GNK Dinamo i HNK Rijeka

    Na stadionu Opus Arena u Osijeku u srijedu, 13. svibnja 2026. godine, s početkom u 18 sati, odigrat će se Više…

    Ferenc Szakály i Vladimir Čohar napuštaju NK Osijek, a mjesto predsjednika Ferenca Szakályja preuzet će Alexandra Végh...

    Alexandra Végh je nova predsjednica Uprave NK Osijek

    Dogodile su se promjene u Nogometnom klubu Osijek. Objavljujemo priopćenje koje je poslala uprava kluba. “Predsjednik Upravnog odbora Nogometnog kluba Više…

    Ulazi na stadion bit će otvoreni dva sata prije početka utakmice, a policija će prije, za vrijeme i nakon utakmice audio i video snimati te fotografirati javno okupljanje i javna mjesta na stadionu te prilaznim pravcima

    Na stadionu Opus Arena u Osijeku u nedjelju se odigrava nogometna utakmica između NK Osijek i HNK Hajduk

    Na stadionu Opus Arena u Osijeku u nedjelju, 15. veljače 2026. godine, s početkom u 17.45 sati, odigrat će se Više…

    VIŠE IZ KATEGORIJE

    Ponovno dvodnevni košarkaški spektakl na Trgu Ante Starčevića u Osijeku

    U Osijeku se 26. i 27. lipnja održava sedmi turnir CRO 3×3 Toura 2026

    Naši su natjecatelji osvojili dvije medalje i to obje u bacanju kladiva

    Paula Šljivac juniorska prvakinja Hrvatske, bronca za Marka Adamovića

    Organizatori iz Udruge “Zdravo trčanje” i Općine Čepin žele potaknuti zdrav način života i aktivno sudjelovanje zajednice

    1. Čepinska petica – Premijerna utrka u Čepinu okuplja rekreativce i trkače svih razina