SPORT

[FOTO] Viceprvakinja svijeta u tajlandskom boksu stiže iz osječkog kluba HUS Osijek!

Objavljeno 15.06.2024
    Matija Ivanković

Lana Mađarić iz kluba “HUS Osijek” osvojila je srebro na Svjetskome prvenstvu u tajlandskom boksu u kategoriji mlađih seniorki do 67 kg u grčkom Patrasu.

U polufinalnoj borbi pobjedila je prekidom na početku druge runde Libanonku Marie Belle Al Akik.

Nažalost nije mogla nastupiti u finalnoj borbi zbog povratka u Osijek i pisanja mature u matematičko prirodoslovnoj gimnaziji, tako da samo su okolnosti ispriječile da Osijek ne dobije i svjetsku prvakinju, a upravo kao takvu su je i dočekali članovi njenog kluba iz vatromet…

Ovo je prva ženska medalja sa svjetskog prvenstva u tajlandskom boksu koja stiže u istočnu Hrvatsku ali su Lanini treneri Zvonko i Alen Borbaš i Ivica Haramija uvjereni da nije i zadnja!

Imate više informacija o ovoj temi, želite li komentirati, napisati reakciju ili želite prijaviti pogrešku u tekstu?

VEZANE VIJESTI

Članovi MUAYTHAI kluba HUS Osijek su na prvenstvu Hrvatske osvojili su 12 zlata, 8 srebra i 5 bronci

HUS Osijek uspješan na 22. prvenstvu Hrvatske u tajlandskom boksu

U Zagrebu je održano 22. prvenstvo Hrvatske u tajlandskom boksu. Prvenstvo se održalo u kategorijama mlađih juniora -MJ, juniora- J, Više…

VIŠE IZ KATEGORIJE

Ukupno je osvojeno13 medalja, što je zaista odličan učinak i svi koji su se našli na postolju zaslužuju naše čestitke

Odlični rezultati Slavonije-Žito na kadetskom PH, Nikola Šešum osvojio tri zlata i dva srebra

Odlične je rezultate u sastavu naše nacionalne vrste ostvarila članica AK Slavonija-Žito Mia Wild, a ovaj puta se posebno iskazala u utrci na 100 metara, postavivši novi hrvatski rekord u ovoj konkurenciji s vremenom 11,65!

Mia Wild nova juniorska rekorderka na 100 metara!

Na turniru se okupilo 129 juniora i juniorki iz cijele Hrvatske iz 43 kluba. Na prvenstvu  nastupio je i taekwondo klub „Osijek“ sa svoje dvije juniorke