Povratak Sunčane večere
Sunčane večere, eno-gastro uspješnica u izvedbi Marka Alilovića, bivšeg chefa proslavljenih hrvatskih restorana Boškinac i Time, te vinskog pisca Željka Garmaza, autora osam knjiga o vinu i organizatora i pokretača Festivala traminca u Iloku, ponovo kreću u potragu za Perfect Matchom

Nakon duže stanke, Sunčane večere, eno-gastro uspješnica u izvedbi Marka Alilovića, bivšeg chefa proslavljenih hrvatskih restorana Boškinac i Time, te vinskog pisca Željka Garmaza, autora osam knjiga o vinu i organizatora i pokretača Festivala traminca u Iloku, ponovo kreću u potragu za Perfect Matchom i to kroz predstavljanje vinarija koje, u najvećoj mjeri, prvi put uopće gostuju u Osijeku.
Čast otvaranja nove sezone Sunčanih večera, u srijedu 1. listopada u fusion bistrou Lulu u Sunčanoj ulici u Osijeku, pripada Tihomiru Koti i njegovim čudesnim pjenušcima iz vinarije Kota smještene na brežuljcima Gornje Batine nedaleko Zlatara. Bit će ovo jedinstveno i prvi put uopće u Osijeku prakticirano iskustvo pairinga pjenušaca s finim jelima.
Dva tjedna kasnije, u srijedu 15. listopada, Lulu će ugostiti vinariju Mihalj iz Kutjeva, a već sada možemo najaviti neka senzacionalna vina iz njihova podruma koja praktički nikada nisu izašla iz podruma.
Sunčana večera, i izborom vina i fanatičnim kuhanjem Marka Alilovića, u Osijeku je podigla letvicu standarda kuhanja, ali je i istinskim ljubiteljima neobičnih senzacija pokazala da Osijek nije više u zapećku hrvatske restoranske scene.
Kroz Sunčane večere dosad su prodefilirale 22 vinarije (Kalazić, Kosovec, Kunjašić, Korta Katarina, Antunović, Baraka, Brid, Divina, Štampar, Ipša, Matošević, Piquentum, Iločki podrumi, Saints Hills, Milas, Milan Budinski, Sauska, KAST, Matalj, Siber, Brkić i Tilia). S gostovanjem Kote i Mihalja niz se nastavlja.